Wiosenny motyw


Chcesz odświeżyć swoje mieszkanie nie podejmując się ciężkich prac ?
Chcesz aby Twoje mieszkanie zyskało nowy wygląd ? Postaw na nowy wymiar swojej ściany. Dobrze dobrana fototapeta nadaje nowy i ponadczasowy trend
w naszym pomieszczeniu. Zwraca nie tylko naszą uwagę ale i naszych gości. Profesjonalnie położona fototapeta staje się prawdziwym elementem architektury. Wobec tego iż wiosna wkracza w nasze progi, dzisiaj chciałabym położyć nacisk na fototapety o motywie kwietnym. Zatem pozwólmy prowadzić do naszych wnętrz świeży powiew wiosny.

Dlatego fototapety? Takie rozwiązanie jest świetne dla osób które chcą szybko wprowadzić zmiany we własnych kątach. Wystarczy dobrać odpowiedni motyw dla siebie i przy pomocy partnera/partnerki taką fototapetę przykleić
do wybranej ściany. Dzięki temu odrazu nasze pomieszczenia zmienia swój wygląd. Oczywiście nie zapominając o wcześniejszym przygotowaniu naszej ściany poprzez odtłuszczenie czy wyczyszczenie chropowatych części.

Odsyłam Was do sklepu internetowego tapetuj.pl gdzie znalazłam mnóstwo wzorów. Spotkać tam możecie nowe wzory tapet, fototapety czy okleiny.
Każdy sobie coś znajdzie według swoich upodobań.

Podejrzyjcie galerię zdjęć fototapet z motywami kwietnymi. Niech wiosna zagości w Waszych domach.

dekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapety dekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapety dekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapetydekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapetydekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapetydekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapetydekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapetydekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapetydekoracja na sciane, fototapety, kwiaty na sciane, tapetuj.pl, tapety

źródło:

tapetuj.pl
bloglovin.com
homesthetics.net
dianawatson.com.au

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

6 komentarzy

 1. Uwielbiam motywy kwiatów we wnętrzu.

 2. Tapety wszystkie bardzo piękne, ale minusem tego typu kwiecistych tapet jest posiadanie takiej jesienią i zimą. Sezon się zmienia, chcemy dostosować nasze wnętrze do np. Świąt Bożego Narodzenia, a tu kwiaty. Wiem, bo posiadam zastawę w kwiatki i ptaszki, śliczną i właśnie o wiosennym charakterze, ale jesienią i zimą jej nie lubiłam. Zastawę zawsze mogę mieć drugą, a tapetę lepiej umieścić z rozsądkiem.

  • Cos w tym jest. Aczkolwiek chociaż tapetę z motywem kwietnym możemy umieścić w sypialni. Taka fototapeta będzie pasować zarówno wiosną jak i jesienią. Możemy również wybrać mniejszą ścianę i sobie cyklicznie zmieniać fototapetę dostosowując do pory roku.
   Pozdrawiam

 3. Dzięki takim fototapetom można mieć w domu wiosnę przez cały rok : ) Według projektantów, w tym sezonie fototapety są bardzo pożądanym dodatkiem do wnętrz, jednym z najważniejszych trendów. Niektóre z przedstawionych inspiracji są urzekające, choć inne – trochę przesadzone. Fototapety są tak wyraziste, że trzeba uważać z kolorem ścian i ilością dodatków.

  • Ostatnio fototapety wróciły na salony i faktycznie są często wykorzystywane przy projektowaniu. Dokładnie – trzeba pamiętać iż przy wyborze fototapety musimy ograniczyć dodatki i kolorystykę pozostałych ścian.
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up