Ściana wcale nie musi być pusta i co za tym idzie nudna. Wręcz przeciwnie,
to duże pole do popisu . Za sprawą fototapetynawymiar.com czy naklejek wyczarujemy odpowiedni nastrój w naszych wnętrzach. Kiedyś fototapety kojarzyły się z jakąś wielką rolką papieru, odchodzącą od ściany, na której widać było łączenie dwóch elementów. Dzisiaj przybierają zupełni inny wymiar.

Polecam wyszukiwarkę fototapet z zielenią na http://fototapetynawymiar.com/fototapety-laka-173/

…łazienka , kuchnia, przedpokój , salon czy sypialnia – to pomieszczenia
w których spędzamy większość swojego czasu, zatem nie dajmy się owładnąć nudzie, niech nasze ściany zyskają nowego uroku.

Małe, duże … pstrokate lub wręcz przeciwnie – czyli dla każdego coś fajnego.

Ostatnio modnym trendem jakim się spotkałam , jest motyw natury – znalazłam parę fajnych kadrów i efekt jest naprawdę zniewalający.

fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta Kilka kadrów z pomieszczenia dziennego – moim faworytem jest naklejka królika, idealna do pokoju dziecięcego lub do innego pomieszczenia.
Jak dla mnie numer jeden . Gdyby królik był w moim posiadaniu, z pewnością zastosowałabym go w przedpokoju . Ilość dziecięcych łapek na ścianie nie zna granic, a więc naklejka ta nie tylko pełniłaby funkcję dekoracyjną
ale też ochronna .

fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta Sypialnia – ta część to prawdziwy azyl. Poranek w takiej sypialni wprawi Nas w dobry nastrój każdego dnia Idealnie dobrana fototapeta do mebli w sypialni będzie tylko dopełnieniem takiego pomieszczenia.

fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta fototapety na wymiar, naklejka na sciane, pomysl na sciane, udekoruj sciane, fototapeta

Instrukcja klejenia fototapety:

Przygotuj ścianę:

Ściana, którą chcemy ozdobić musi być czysta, sucha i odpowiednio przygotowana. Powinna być zagruntowana specjalnym środkiem. W przypadku ściany pokrytej wcześniej farbą, należy ją odpowiednio oczyścić np. papierem ściernym aby zwiększyć przyczepność fototapety do podłoża. Gdy nasza ściana została wcześniej pokryta inną fototapetą czy tapetą, należy oczywiście wcześniej zerwać starą tapetę, oczyścić ścianę i odpowiednio zagruntować.

Wyróżniamy trzy rodzaje fototapet pod względem klejenia:

– z fabrycznie nałożonym klejem,

– papierowe – nakładamy sami klej na tapetę i ścianę

– flizelinowe – nakładamy klej tylko na ścianę

♥♥♥

Miłego klejenia fototapet.

Chwalcie się swoimi pięknymi ścianami na naszym fanpagu.

ENJOY

photo:

 • etsy.com
 • apartmenttherapy.com
 • flickr.com
 • fromscandinaciawithlove.tumblr.com
 • buzzfeed.com
 • brit.co
 • lovechicliving.co.uk
 • digsdigs.com
 • pinterest
 • pixers.pl
 • decoist.com