W tym sezonie stawiam na hamak a raczej na fotel hamakowy na moim balkonie. Gdy tylko nadejdą ciepłe dni od razu wyruszam na swój balkon. Uwielbiam tam przesiadywać słuchając odgłosów natury. Tuż za mym domem znajduje się mały staw na którym pływają sobie kaczki. Spotkać tam też możemy łabędzia i mewy. Z wiosną przyroda na nowo się rodzi stąd wylegiwanie się na balkonie wprawia mnie w prawdziwy relax.

W poprzednim roku położyliśmy na balkonie deski tarasowe gumi taras, zakupiliśmy mały wypoczynek z Ikea oraz parasol. Całość możecie podejrzeć tutaj.
Na balkonie pojawiły się również iglaki oraz kwiaty doniczkowe – pelargonie.
W tym roku planuję zamontować markizę tarasową ponieważ parasol nie zdał egzaminu aby uchronić balkon przed słońcem oraz nowe kwiaty doniczkowe takie jak białe surfinie. Na balkonie pojawił się już hak który zamontowaliśmy do sufitu. Na haku zawiśnie fotel hamakowy który aż się prosi by go tam zamontować. Jeszcze chwilkę, niech tylko słońce będzie wyżej a dzień dłuższy to wyruszę na swój balkon.

Na pewno każdy z Was zastanawia się jak upiększyć swój balkon czy taras. Myślę, że w tym sezonie można śmiało postawić na hamak czy fotel hamakowy.
Fajną sprawą, jest nie tylko to, że możemy na nich się bezgranicznie wylegiwać ale też ładnie ozdobić poduchami czy kocem. Dzieciaki też z pewnością się ucieszą z takiej przyjemności.

Obecnie hamaki jak i fotele hamakowe jakie znalazłam są dostępne na trawiącej kampanii na Westwing.

westwing

źródło:

guidinghome.com
plowhearth.com
garmentory.com
thistlewoodfarms.com
sfgirlbybay.com
roadtomurrayhill.tumblr.com
meritxellribe.com
westwing.pl