Wiecie już z moich historii, że projektowanie wnętrz jest moją pasją. Uwielbiam jasne, przestronne wnętrza, które dla mnie są gwarancją spokoju i wewnętrznej harmonii.

Tak właśnie powinniśmy czuć się we własnych domach i mieszkaniach. To miejsca, w których spędzamy dużo wolnego czasu, spożywamy posiłki czy też odpoczywamy.
Proponuję Wam doradztwo i usługę w postaci projektowania wnętrz. Każdy projekt traktuję indywidualnie, dopasowując go do potrzeb, oczekiwań i charakteru osoby zlecającej zadanie. Wizualizację projektu wykonuję w specjalistycznych programach graficznych, dzięki czemu w krótkim czasie przedstawiam projekt wstępny. Chętnie dojeżdżam do osób zainteresowanych, jednakże w sytuacjach skrajnych tworzę wizualizację on-line na podstawie przesłanych materiałów i zdjęć.

W projektach korzystam z wyposażenia i artykułów wykończeniowych, które jednocześnie rekomenduję jako sprawdzone i godne polecenia.

Podczas realizacji zlecenia zwracam uwagę na funkcjonalność i ergonomię wnętrz zachowując jednocześnie indywidualny styl, upodobania i potrzeby właścicieli wnętrz.
Potrzebujesz więcej informacji? Masz jakieś pytania lub chcesz zlecić realizację projektu wnętrz?

Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza zgłoszeniowego lub wybierz inną, dogodną dla Ciebie formę kontaktu.


PRZEJDŹ DO POSTÓW
SPRAWDŹ OFERTE DLA FIRM