Postaw na biało-czarną ścianę


Dzisiejszy temat poświęcony będzie tematyce temu co ostatnio u nas jest na topie. Ponieważ nasze przestrzenie to w większości białe meble i detale ale również pojawia się tam czerń. Sami zastanawialiśmy się długo aby jedną
z większych ścian ubrać w fototapetę acz narazie ją pomalowaliśmy szarą farbą. Uwielbiam oglądać Wasze ściany ubrane właśnie w tapety/fototapety bo naprawdę taka ściana daje niesamowity efekt . Uwielbiam rożne wzory – paski, romby, heksagony czy kwiaty. Dzięki fototapetom pomieszczenia zyskuje nowy blask i efekt. Niekiedy przy odpowiednio dobranej fototapecie pomieszczenie wizualnie wydaje się większe. Dużą zaleta naszych fototapet jest to, że możemy sami je zamontować na ścianie, a gdy nam się porostu znudzi wzór czy zmieniamy koncepcję i kolorystykę pomieszczenia możemy ją zamienić na inną.

Nie wymaga to dużo pracy a co najważniejsze jakiegoś dużego remontu i związanego z tym bałaganu. Przyklejamy w parę minut i za chwilę możemy cieszyć się osiągniętym efektem. Gdybym miała wybierać na swoją ścianę fototapetę w kolorystyce BLACK & WHITE chyba pokusiłabym się o takie wzory jak prezentuję poniżej. Wzorów owszem jest cała masa ale ważne jest to aby wybrać odpowiedni wzór dla siebie i odpowiedni do naszego wnętrza. Dość spory wybór macie na http://fototapetynawymiar.com/. Znajdziecie tam nie tylko wzory które zastosowałabym u siebie na jedną ze ścian, podobne do tych zaprezentowanych, ale również fototapety do kuchni czy do pokoju dziecięcego. Fajną sprawą są również fototapety które możemy nakleić na drzwi czy lodówkę .

dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapeta dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapeta dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapeta dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapeta dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapeta dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapeta dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapetadekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapeta dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapeta dekoracja na sciane, fototapeta, fototapety na wymiar, pomysl na sciane, tapetaŹródło:
projectnursery.com
onekingslane.com
mydomaine.com
bloglovin.com
shopsweetthings.com
etsy.com
interiorsbycolor.com
purewow.com
takeovertime.co

 

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

1 komentarz

  1. poziomka

    Gdybym miała ciut większą ścianę to na pewno pokusiłabym się o taki fajny design. Ciekawe są propozycje do przedpokoju 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up