Cześć,

 

Witam Cię na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że tutaj jesteś. Fakt, że tu się spotykamy świadczy o tym, że łączy nas wspólna pasja jaką są piękne wnętrza.

Mam na imię Ewa. Z zamiłowania jestem pasjonatką aranżacji przestrzeni mieszkalnych i biurowych, miłośniczką prostych form i jasnych, przestronnych wnętrz. Wierzę, że proste i uporządkowane wnętrze czyni nasze miejsce prawdziwą strefą harmonii i relaksu.

Wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz i doborze designerskich dodatków zaowocowało w grudniu 2016 roku uzyskaniem przeze mnie Certyfikatu Projektanta Wnętrz.

Uwielbiam wolną przestrzeń i harmonię. Wolny czas spędzam blisko natury. Tam czerpię energię i pomysły na kolejne aranżacje. Biorę udział w ciekawych wydarzeniach branżowych, dzięki którym zawsze jestem „na czasie” z nowymi trendami i nowinkami w projektach.

Zdradzę Ci jeszcze, że prywatnie jestem właścicielką dwóch wspaniałych czworonogów, w których jestem wręcz zakochana. Na swój sposób inspirują mnie i pomagają w prowadzeniu bloga, dzięki czemu zawsze mam głowę pełną nowych i nietuzinkowych projektów.

Moją pasją jest także fotografia. Uwielbiam uwieczniać elementy wystroju wnętrz w ciekawych, często zaskakujących kadrach. Dzięki temu często zupełnie przypadkowe przedmioty zyskują nową funkcjonalność we wnętrzu, a podpatrzone tu fotografie mogą stać się dla Ciebie nowym pomysłem i inspiracją.

 

Zachęcam do kontaktu!

 

 

 


PRZEJDŹ DO POSTÓW
SPRAWDŹ OFERTE DLA FIRM