Mimo dużego zainteresowania Twój dom lub mieszkanie nie zostały sprzedane? Potencjalni nabywcy nie godzą się na proponowaną przez Ciebie cenę? – Home staging jest dla Ciebie.

Home Staging

 

To profesjonalna usługa, która ma na celu takie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub najmu by wzbudzić zainteresowanie jak największej liczby potencjalnych nabywców.

Dzięki zastosowaniu technik marketingowych ukazywany jest pełny potencjał i atuty danego mieszkania czy domu. Niewielkim nakładem kosztów możliwa jest całkowita odmiana wizualna nieruchomości, co na pewno wzbudzi entuzjazm wśród nabywców.

Home staging potrzebny jest głównie przy nieruchomościach, które wzbudzają zainteresowanie potencjalnych kupujących lecz żaden z nich nie decyduje się na finalizację transakcji. Oznacza to najczęściej, że podoba się im oferta i cena, jednak sama nieruchomość nie jest tak atrakcyjna by decyzja o kupnie została podjęta.

Jak to zrobić?

Skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego. Poproszę Cię o przesłanie kilku zdjęć. W mojej pracowni powstanie nowa aranżacja. W krótkim czasie znajdę rozwiązania, które sprawią, że Twoja nieruchomość na sprzedaż nabierze zupełnie innego, nowoczesnego wyglądu, wyróżniając się w ten sposób na tle innych ofert.

Bez wychodzenia z domu zasięgniesz fachowej opinii, dzięki której niewielkim kosztem przygotowujesz nieruchomość do sprzedaży. Pomogę wyeksponować atuty niwelując jednocześnie ewentualne mankamenty lokalu. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, co sprawia że każde wnętrze jest oryginalne i niepowtarzalne.

Dzięki takim zabiegom czas sprzedaży nieruchomości znacznie się skraca, zaś lokale pod najem osiągają znacznie wyższy czynsz.
Skorzystaj z pomocy zgłaszając się poprzez formularz kontaktowy.

home staging zapewni ci wizualna odmiane twojej nieruchomosci

 


PRZEJDŹ DO POSTÓW
SPRAWDŹ OFERTE DLA FIRM