Wspominałam, że uwielbiam projektowanie wnętrz i wszystko co wiąże się z nowoczesnym designem?

Wielokrotnie spotykam się z prośbami z Waszej strony o podpowiedź przy aranżacji własnych powierzchni. Zawsze chętnie pomagam dokonać wyboru i podpowiadam jak sama coś bym zrobiła. To naprawdę miłe kiedy mój pomysł staje się inspiracją przy wystroju Waszych wnętrz.

Swoje doświadczenie w tym zakresie zdobywałam przez wiele lat, każdy projekt uczy mnie czegoś nowego. Zawodowo zajmuję się projektowaniem i aranżacją przestrzeni dla każdego. Do projektów podchodzę indywidualnie, poznając wcześniej upodobania i charakter właściciela lokum, tak by czuł się „jak u siebie w domu”.

Przeprowadzam w szerokim zakresie kompleksowe realizacje polegające na odświeżeniu wyglądu lokalu, wzbogacenia wnętrz o innowacyjne i stylowe wyposażenie, zmianie kolorystyki i stylu oraz wprowadzenia wielu moich ciekawych pomysłów.

Wszystkie propozycje są przemyślane i wcześniej omówione z zainteresowanymi, dzięki czemu odgórnie znany jest koszt nowej aranżacji, termin jej realizacji i zastosowane produkty i materiały. Do końca niewiadomą dla Ciebie pozostaje jedynie finalny wygląd Twojego domowego wnętrza. Z pewnością jednak widząc je po raz pierwszy „na żywo” na nowo odkryjesz znaczenie słowa zachwyt.

Dowiedz się więcej:

Projektowanie wnętrz

Finansowanie

Działki pod budowę


PRZEJDŹ DO POSTÓW
SPRAWDŹ OFERTE DLA FIRM