Na swoim blogu dzielę się opiniami na temat własnych pomysłów, projektów i aranżacji wnętrz. Inspiruję się kulturą i sztuką pochodzącą z różnych zakątków świata. To właśnie dlatego każdy mój projekt jest oryginalny i niepowtarzalny. Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów, które mogą być dla Ciebie inspiracją przy aranżacji własnych wnętrz. Służę przy tym swoją pomocą i doświadczeniem.

 

Zapoznasz się tu także z opiniami na temat nowych produktów, które poza ciekawym  designem są też bardzo funkcjonalne. Mam nadzieję, że pozwoli Ci to w podjęciu decyzji o zakupie czy też zainspiruje do dalszych działań.

Znajdziesz tutaj także proste i praktyczne pomysły z tematyki DIY. Myślę, że dzięki nim odkryjesz w sobie talent do wprowadzania własnych pomysłów w aranżację wnętrz. Jeżeli chcesz być zawsze na bieżąco zapisz się do newslettera.

 

Jeśli poszukujesz środków na zakup swojego wymarzonego domu czy mieszkania, nie masz wystarczającej kwoty na jego remont, pomogę Ci zrealizować marzenia w tym zakresie. Znajdę najlepsze formy finansowania Twoich pomysłów by w krótkim czasie wnętrze Twojego domu cieszyło Twoje oczy, a dla znajomych było powodem do podziwu i odrobiny zazdrości.

 

Będąc tu zawsze możesz zadać mi pytanie, na które na pewno uzyskasz odpowiedź. Zachęcam również do kontaktu przez live chat, dzięki któremu możliwa jest bezpośrednia rozmowa dotycząca wnętrzarskich porad.

 


PRZEJDŹ DO POSTÓW
SPRAWDŹ OFERTE DLA FIRM